"Çukurova’nın En İyi Gazetesi"

Son Güncelleme 10:35

Orhan abimizin ölümünün 13. Yılı.

Savaş Çokduygulu


Sevgili Orhan abi, çocukluğumuzdan beri tanıdığımız ve ailece de et tırnak olduğumuz nesli tükenmiş içi Demirspor sevdası ile dolu özel bir abimiz idi.

Orhan abiyi kelimelerle anlatmak mümkün değil. Çünkü  tam 13 yıl oldu. Ama hala Demirspor'lunun her sene kabri başında alt yapısıyla üst yapısıyla ve spor camiasının önde gelen isimleri , anma törenine gelecek. Ayrıca yine ailenin kadim dostu olan vefa insanı Metin Türel de burada olacak.

İmparator Fatih Terim görevi nedeniyle gelemeyecek ama kalbi burada olacak. Mehmet Ağar dostuna dosttur...Yıllardır Demirdal ailesi ve Orhan Demirdal için Adana'ya gelmiştir. İşleri nedeniyle bu kez gelemeyecek ama yine duasını eksik etmeyecek.

Evet, Demirdal ailesi Adana markasıdır.

Turhan Demirdal'ı Türkiye'de spor camiasında tanımayan  ve sevmeyen yoktur. Ellerinde büyüdüm. Belki de onların terbiyesini aldım. Onları tanımaktan her zaman mutlu ve her zamanda bu aile ile gururlanmışımdır.  Sevgili Orhan abim 13. Yılında da yine Adana'nın tüm spor camiası orada olacak. Seni sevenler yine yalnız bırakmayacak.

Ben de her yıl olduğu gibi Demirdal ailesi ile birlikte Orhan abinin kabri başında olacağız.  Mekanın cennet olsun Orhan abi.Haberin Yazarı   :   Savaş Çokduygulu       Eposta Adresi   :  savas.cokduygulu@5ocaknews.com

Yazarın Önceki Yazısı  :   Demirsporluluğa yakışmadı

Haber Tarihi : 23.07.2014         Bu Haber 3071 Kez Okundu.Yorumlar(0)

Henüz Yorum Eklenmemiş

Yorum

(*) Zorunlu alanlar

CAPTCHA

Resmi görüntülemekte sorun yaşıyorsanız yenileyiniz.

Lütfen bu alana yukarıda gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz

REKLAM

Facebook

Twitter