"Çukurova’nın En İyi Gazetesi"

Son Güncelleme 10:35

Orhan Demirdal ve Demirspor

Savaş Çokduygulu

12 Yıl geçti...


Sevgili Orhan abi, çocukluğumuzdan beri tanıdığımız ve ailece de et tırnak olduğumuz nesli tükenmiş içi Demirspor sevdası ile dolu özel bir abimizdi.


Orhan abiyi kelimelerle anlatmak mümkün değil. Çünkü  tam 12 yıl oldu. Ama hala Demirspor'lunun her sene kabri başında alt yapısıyla üst yapısıyla ve spor camiasının önde gelen isimleriyle , ahde vefasıyla tanınan  sevgili Mehmet Ağar büyüğümüzde bu yıl anma törenine gelecek. Ayrıca yine ailenin kadim dostu olan vefa insanı Metin Türel de burada olacak.


İmparator Fatih Terim görevi nedeniyle gelemeyecek ama kalbi burada olacak.


Mehmet Ağar dostuna dosttur...Bunu Türkiye'de tanıyan herkes bilir ama Adana'da Orhan Demirdal'a 12 yıl içerisinde genellikle gelmiştir. Bu da gösteriyor ki bu ailenin ve Orhan Demirdal'ın da ne kadar iyi insan olduklarının kanıtıdır.


Evet Demirdal ailesi Adana markasıdır.


Turhan Demirdal'ı Türkiye'de spor camiasında tanımayan  ve sevmeyen yoktur. Ellerinde büyüdüm. Belki de onların terbiyesini aldım. Onları tanımaktan her zaman mutlu oldum. Her zamanda bu aile ile gururlanmışımdır.  Sevgili Orhan abim 12. Yılında da yine Adana'nın tüm spor camiası orada olacak. Seni sevenler yine yalnız bırakmayacak.


Ben bu sene senden özür diliyorum. Acil bir proğram nedeniyle Adana dışındayım. Gönlüm seninle rahat uyu  Orhan abi.


Not: Tüm spor camiasına  Orhan abiyi  yalnız bırakmadıkları için ayrıca değerliği büyüklerim ve dostlar Mehmet Ağar, Ömer Üründül ve Metin Türel'e teşekkür ediyorum.Haberin Yazarı   :   Savaş Çokduygulu       Eposta Adresi   :  savas.cokduygulu@5ocaknews.com

Yazarın Önceki Yazısı  :   Güle güle büyük adam…

Haber Tarihi : 23.07.2013         Bu Haber 9548 Kez Okundu.Yorumlar(0)

Henüz Yorum Eklenmemiş

Yorum

(*) Zorunlu alanlar

CAPTCHA

Resmi görüntülemekte sorun yaşıyorsanız yenileyiniz.

Lütfen bu alana yukarıda gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz

REKLAM

Facebook

Twitter